Η ΟΜΑΔΑ Γ.Σ. "ΛΟΡΔΟΣ ΒΥΡΩΝ" ΜΕΣΟΛΟΓΓΊΟΥ ΣΥΓΧΩΝΕΥΤΗΚΕ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ Α.Σ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ Ο ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ" ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ (http://trikoupisbc.blogspot.com/)

Παρασκευή, 18 Μαρτίου 2011

Οι αγώνες Μπάσκετ του Σαββατοκύριακου


ΣΑΒΒΑΤΟ  19  ΜΑΡΤΙΟΥ 2011     
ΑΝΤΙΡΡΙΟ           12:00     Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. ,ΜΙΝΙ 97
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ       16:00    ΑΙΑΣ ΟΙΝΙΑΔΩΝ - ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ. Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ       18:00    Α.Σ. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ - Λ. ΒΥΡΩΝ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΡΙΝΙΟ              12:00     ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΙ.ΜΠΑ. - Λ. ΒΥΡΩΝ, ΜΙΝΙ 97
ΑΓΡΙΝΙΟ              14:00     ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ,  ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΓΡΙΝΙΟ              18:00     Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ, Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΡΙΝΙΟ              20:00     Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ - Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ, ΜΙΝΙ 97
ΛΕΥΚΑΔΑ           14:30     ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ, ΠΑΙΔΩΝ
ΠΡΕΒΕΖΑ           15:00     Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ΦΑΙΑΚΑΣ Κ.Ε., Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΚΑΝΑΛΑΚΙ          16:00     Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ Γ.Α.Σ.,  Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΑΡΤΑ                   18:00     ΑΝΩ ΠΟΛΗ - Α.Ο.Φ. ΠΕΤΑ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ            9:30        Α.Γ.Σ.Ι. (2) - Α.Γ.Σ.Ι., ΜΙΝΙ 97
ΙΩΑΝΝΙΝΑ            19:00     Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ, Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ            15:00     Α.Γ.Σ.Ι. - ΑΙΟΛΟΣ , Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ        15:00     Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – ΠΡΩΤΕΑΣ, ΜΙΝΙ 97              
ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ        17:00     Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ, Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΚΕΡΚΥΡΑ            16:00     Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ, Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20   ΜΑΡΤΙΟΥ 2011
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ         13:00     Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ, ΜΙΝΙ 97
ΑΝΤΙΡΡΙΟ            15:00     ΟΜΟΝΟΙΑ ΝΑΥΠ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤ.,  Β' ΑΝΔΡΩΝ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ       16:00     ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ - Α.Ο.Κ. ΙΝΑΧΟΣ, Β' ΑΝΔΡΩΝ
ΑΓΡΙΝΙΟ              12:00     ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - Λ. ΒΥΡΩΝ, ΠΑΙΔΩΝ
ΑΓΡΙΝΙΟ              14:00     ΠΗΓΑΣΟΣ ΦΙ.ΜΠΑ. - ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ, ΠΑΙΔΩΝ
ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ        19:00     Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ - Α.Ε. ΣΕΛΛΑΔΩΝ, Β' ΑΝΔΡΩΝ
ΑΡΤΑ                   14:00     ΑΡΤΑ Σ.ΑΓ. - ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ, Β' ΑΝΔΡΩΝ
ΑΡΤΑ            16:00     Π.Α.Σ. ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ, Β' ΑΝΔΡΩΝ
ΠΡΕΒΕΖΑ            17:00     ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ. - Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ, ΠΑΙΔΩΝ
ΠΡΕΒΕΖΑ            19:00     Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ.  ΜΙΝΙ 97               
ΙΩΑΝΝΙΝΑ             9:30        ΚΡΟΝΟΣ Γ.Α.Σ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΕΝΝΑ, ΜΙΝΙ 97        
ΙΩΑΝΝΙΝΑ            13:00     ΘΡΥΛΟΣ - Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ, Β' ΑΝΔΡΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ            15:00     Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΕΝΑ - Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ, ΠΑΙΔΩΝ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ            17:00     ΘΡΥΛΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ Π.Α.Ο., ΜΙΝΙ 97
ΚΕΡΚΥΡΑ           14:00     ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Γ.Σ.Ι., ΠΑΙΔΩΝ
ΚΕΡΚΥΡΑ    16:00     ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ, Β' ΑΝΔΡΩΝ           
ΚΕΡΚΥΡΑ           18:00     Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ - ΦΑΙΑΚΑΣ Κ.Ε., ΜΙΝΙ 97    

Δεν υπάρχουν σχόλια: